Děláme Stand-up comedy, improvizaci, firemní a narozeninové akce.

Kdo jsme

Jsme první Stand-up comedy skupina v Ostravě.

Ke klasickému stand-up comedy jsme přidali další prvky, jako jsou skeče a improvizace, takže naše představení je nakombinováno z více části a je pro obecenstvo dosti pestré. V současné době Humorovu tvoří čtyři členové a další lide s námi občas vystupují. Heslem každého z nás je humor a legrace na prvním místě.

Čím bavíme lidi

1
Stand-up comedy

Jeden člověk, jeden mikrofon, můžete tento druh humoru znát jako Na stojáka. Děláme si legraci z běžných životních situací, které vidíme z jiného úhlu pohledu. Jedno je však jisté stand-up nás baví a lidé se smějí.

2
Skeče

nebo taky tématické scénky to necháme na Vás jak to nazvete. Krátké vystoupení ve 2 až 5 lidech, kdy hrajeme situace z každodenního života tak, že se bavíte tím, co sami denně zažíváte.

3
Improvizace

Hrajeme, mluvíme a hýbeme se na zadání z publika, nic není připraveno vše se odehrává v hlavách diváků i nás současně.

4
Moderování

Moderujeme všechny typy akcí, kromě pohřbu. Umíme víc, než přečíst sponzory

Členové

Pavel

Bývalý student filosofie, v současné době tedy nezaměstnaný. Latentní alkoholik a fanoušek piva. Nemá rád slazenou kávu, děti, vánoce, léto, mezilidský kontakt, lidi, hudební kluby, narušování osobního prostoru a sám sebe.

Ondra

Baví mě jeviště, mikrofon a hlavně smích. Již třetím rokem navštěvuji divadelní konzervatoř a proto mám kromě Stand-upu také rád krátké skeče a improvizace. Ta část vystoupení, kdy nevím, co budeme hrát a záleží pouze na divácích co nám vymyslí je super.

Pepa

Spoluzakladatel tohoto zvláštního spolku, jinak vystudovaný marketingový a obchodní specialista (speciální jsem určitě). Původem z Olomouce – proto mi někdo sem tam řekne ,,Tvarůžku“ (snad ne, protože se moc nemyju)

Michal

Manžel, inženýr, alkoholik. Každé z těchto náročných povolání ze mě vytváří unikátní osob...bytost. Těžko řící, zda-li se lidi smějou mi či mému humoru. Ve výsledku je ale důležité, že se smějou…

© 2021 Humorova.cz Všechna práva vyhrazena | Designováno W3layouts | Back-endováno Netshine.cz